Firma PEHAS, Petros Charalampous została założona w Polsce w celu reprezentowania na polskim i zachodnioeuropejskim rynku marek firm produkujacych:

1.       Produkty chemiczne do uzdatniania wody i oczyszczania ścieków

2.       Polimery

3.       Środki chemiczne do oczyszczania maszyn do produkcji tworzyw sztucznych 

Właścicielem firmy jest inż. Petros Charalampous – z wykształcenia inżynier chemiczny, posiadający wieloletnie doświadczenie w miedzynarodowym sektorze produkcji i dystrybucji przemysłowych środków chemicznych w szczególności w przemyśle tworzyw sztucznych.

Reprezentujemy nastepujących producentów:

PurgeMax jest kosztowo i jakościowo wiodącym rozwiązaniem na terenie Azji w zakresie oczyszczania maszyn w procesach formowania wtryskowego i rozdmuchowego jak również dla firm stosujących wytłaczarki dla swoich procesów produkcyjnych. Od wielu lat Premium Multi Industries Sdn Bhd aktywnie działa w przemyśle tworzyw sztucznych ze szczególnie ścisłą współpracą z producentami wykorzystującymi procesy wtryskowe aby opracować najlepiej dobrane produkty oczyszczące do ślimaków i cylindrów maszyn produkcyjnych.

Wiekszość klientów zawsze oczekuje produktu, który jest opłacalny, łatwy w obsłudze i który rozwiązałby wszystkie problemy związane z oczyszczaniem maszyn podczas produkcji.

Dzięki kompetencji Premium Multi Industries Sdn Bhd w dziedzinie przemysłu chemicznego i tworzyw sztucznych firma Premium Multi Industries Sdn Bhd zdołała skonsolidować wszystkie istotne informacje i opracowała produkt, który jest przyjazny dla użytkownika, przyjazny dla  środowiska, który można uznać za produkt uniwersalny. Jest nim PurgeMax®.

Firma Premium Multi Industries Sdn Bhd wybrała firmę Hihgland Management Consulting Ltd z siedzibą na Węgrzech w celu promowania PurgeMax® na rynku europejskim.

 

Drewo S.r.l.,  włoska firma, która od 1990 roku offeruje  swoim klientom zintegrowane usługi, zawierające nie tylko preparaty chemiczne ale również wsparcie techniczne i doradztwo oraz profesjonalne rozwiązania wielu problemów przemysłowych, a w razie potrzeby nowe, dostosowane i odpowiednio opracowane preparaty do indywidualnego zastosowania.

Aby sprostać nowym wymaganiom technologicznym, Drewo zatrudnia profesjonalnych pracowników i techników z udokumentowanym doświadczeniem zdobytym przez lata działalności przemysłowej.

 

ENVIRONMENTAL CHEMICALS ( ENVICHEM): Firma założona w 2008 roku w Grecji przez grupę naukowców i inżynierów w celu świadczenia usług w zakresie zarządzania środowiskowego. Rosnące zapotrzebowanie na wyspecjalizowane i skuteczne rozwiązania i usługi w zakresie kwestii środowiskowych był najważniejszym bodźcem dla właścicieli firmy z dużym doświadczeniem w zakresie zarządzania:

 ściekami

– odpadami stałymi

– zanieczyszczeniem powietrza

Envichem firma specjalizuje się również w obszarze Aposmisis mającego możliwość oferowania najbardziej nowoczesnych i oszczędnych technik neutralizacji nieprzyjemnych zapachów w trakcie procesów produkcyjnych lub oczyszczania ścieków.